Top akce měsíce

Bitva Libušín
KDY 6.4.2018 - 30.4.2018
KDE

 

 

 

 

 

 

 

 

Dny italské kultury ve Slaném

6– 13. 4.

Slaný

www.meuslany.cz

Veřejnost se může těšit na umělecké, hudební i gastronomické zážitky s italskou tématikou.


Jarní běh Průhonickým parkem

14. 4.

Průhonický park

www.pruhonickypark.cz

8. ročník již tradičního běhu na třech různě dlouhých tratích.


Loučeňské fotbalové slavnosti

14– 15. 4.

Zámek Loučeň

www.zamekloucen.cz

Oslava 125. výročí založení 1. fotbalového teamu v ČR a fotbalu samotného. Hru do Čech přivezla jeho Jasnost princ Erich Thurn Taxis, nejstarší syn loučeňského knížepána Alexandra.


Golf Masters

20. 4.

Mstěnice

www.golf-masters.cz

Tradičně závěrem dubna 2018 odstartuje v Mstěticích nový ročník sportovně společenské golfové tour Golf Masters 2018.


Bitva Libušín

21 . 4.

Libušín

www.libusin.org

Údolí pod bývalým hradištěm kněžny Libuše hostí největší středověký festival v České republice. Setkání 2 000 šermířů od nás i zahraničí, zakončené mohutnou bitvou, nabízí vynikající způsob strávení sobotního odpoledne.


Ne(vi)nné Lány

21. 4.

Lány

www.nevinnelany.cz

3. ročník vinařského festivalu v Lánech očekává účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech čtyř moravských a dvou českých vinařských podoblastí. Nosným tématem letošního ročníku budou „pinoty“.


Trans Brdy

21. 4.

Dobřichovice u Prahy

www.kolopro.cz

První letošní závod seriálu Kolo pro život, největšího seriálu závodů na horských kolech pro veřejnost. Celodenní sportovní akce vhodná pro bikery každého věku a výkonnosti, všechny děti a rodiny.


Zámecká pouť Rudolfa Chotka

22. 4.

Zámek Kačina

www.kacina.cz

Čeká vás pestrý program s kouzelníkem a iluzionistou Pavlem Dolejškem, akrobacie na laně Tety v zápletu a koncertní vystoupení Pískomil se vrací. Dále komponovaný program tance a dramatizované konverzace o životě, etiketě, tanci a společnosti 19. století. Milovníky květin potěší výstava orchidejí. 


Hudební festival Antonína Dvořáka

24. 4. – 7. 6.

Příbram

www.hfad.cz

Největší hudební festival klasické hudby na Příbramsku a jedna z nejstarších a největších akcí tohoto typu ve Středočeském kraji slaví jubileum – 50. ročník.


Sázavský Samba Maraton 2018

28. 4.

Zlenice – Lstění

www.sambamaraton.cz

Přátelský amatérský vytrvalostní závod dvojic na klasické maratonské trati na kanoi, vhodný pro každého, kdo si na to troufá. Popluje se malebným posázavským údolím z pláže Omaha do Sázavy.


Z Prahy do Svatojánských proudů – 12. ročník turistické plavby

28. 4.

odplutí z Prahy – přístaviště Na Františku

www.mujweb.cz/staraplavba

Celodenní turistická plavba s navazujícím pochodem se koná jako vzpomínkový den na oblíbené výlety do Svatojánských proudů pořádané ve 20. a 30. letech minulého století. Nabízí romantickou plavbu překrásným vltavským údolím, pochod Povltavskou stezkou ze Štěchovic do Třebenic přes známé trampské osady a proplutí nejkrásnějším kaňonem Vltavy.


Čarodějnice na Mayrau

30. 4.

Hornický skanzen Mayrau – Vinařice

www.mayrau.omk.cz

Zábavný program pro malé i velké – výtvarné dílny, čarodějný fotokoutek, slosovatelné vstupenky. K tanci i poslechu zahraje hudební skupina 2ND známé hity 80. let i vlastní repertoár. Díky milé podpoře Obce Vinařice budou pro děti, až do vydání zásob, špekáčky zdarma.

Loading Facebook Comments ...