Putování za perlami Posázaví

Posazavsky_pacifik

Přijměte pozvání na 3. akci 2. ročníku obnoveného seriálu akcí zážitkové turistiky. Turistické léto s Posázavským pacifikem, tentokrát pod názvem ZA PERLAMI POSÁZAVÍ.

Akce se uskuteční v sobotu 19. srpna 2017

Start: Sázava – železniční stanice 8:00 až 10:00 hod.

Cíl: Český Šternberk – (dle karty pochodníka) od 12:00 do 15:30 hod.

Trasa: Sázava (ŽST) – Ledečko – Český Šternberk Startovné: 50,- Kč

Nabízíme Vám: Výlet z Českého Šternberka do Kácova na Kácovskou pouť nebo do Kácovského pivovaru historickým parním vlakem (jízdné 60,- Kč s Putovní kartou nebo Vandrovní knížkou 40,-) odjezd z Českého Šternberka-zastávka 12:59 hod. Jízdu historickým parním vlakem z místa cíle směrem na Ledečko, Sázavu, Čerčany a Prahu – se slevou dle předem stanovených podmínek. Odjezd z Českého Šternberka-zastávka 17:08 hod. Dále nabízíme prohlídku hradu Český Šternberk s výraznou slevou pro účastníky akce vstupné pro dospělého účastníka pouze 85,- Kč, plnění turistického odznaku Turistické léto s Posázavským pacifikem, plnění IVV, procházku nádhernou krajinou dolního a středního Posázaví, krásné výhledy při putování a výhled z věže Hladomorna, opečený špekáček, hodně turistických suvenýrů…

Informace: Na startu obdržíte podrobný popis trasy s veškerými informacemi a podrobným popisem trasy, do něhož budete v průběhu pochodu dostávat razítka. V cíli pochodu obdržíte odměnu – diplom, účastnické razítko, opečený špekáček a Turistickou vizitku případně Turistickou nálepku (v ceně startovného). V místě cíle bude zajištěno občerstvení, prodej suvenýrů a losování účastníků o věcné ceny.

Doprava: Na místo startu – běžným vlakem, autobusem č. 382 PID Z cíle zpět – nostalgickým vlakem, běžným vlakem nebo kombinací běžný vlak a autobus PID ze Sázavy.

Další informace na: zde nebo zde.

Loading Facebook Comments ...