Přehlídka dobových vozů, letadel i tradiční rallye v Mladé Boleslavi

oldtimer
KDY 7.6.2018 - 1.7.2018
KDE

Auto-moto-aero v Mladé Boleslavi

Nadšenci do techniky si můžou v červnu vybrat mezi přehlídkou dobových vozů, úchvatnou leteckou show a tradiční soutěží Mistrovství České republiky v rallye.

 

 

 

 


7.-9. 6.           

Oldtimer Bohemia Rally / Mladá Boleslav

www.obr-mb.cz

9. ročník setkání automobilových veteránů bude přehlídkou technické dovednosti našich předků, řemeslné zručnosti a láskyplnosti současných majitelů starých vozidel, sportovním soupeřením i společenskou událostí s doprovodným kulturním programem.


16. 6.

Dobový letecký den / Mladá Boleslav

www.historical-airshow.com

Úchvatná letecká show pro malé i velké představí leteckou i pozemní techniku. Zhlédnout můžete historická letadla, oldtimery ze ŠKODA Muzea a ze soukromých sbírek, ale i historické traktory, hasičskou a vojenskou techniku. Nebude chybět autentická atmosféra dob minulých, účinkující v historických kostýmech a samozřejmě dobová hudba.


29. 6.-1. 7.

Rally Bohemia / Mladá Boleslav

www.rallybohemia.cz

Soutěž Mistrovství České republiky v rallye hostí domovské město společnosti ŠKODA AUTO. Letošní rally bude hostit ještě 3 další podniky – rally historických vozidel, exhibiční jízdu závodních automobilů a v premiéře Eco Energy Rally Bohemia. Slavnostní starty Rally Bohemia Legend a 45. Rally Bohemia proběhnou v sobotu před Muzeem Škoda Auto.

 

Loading Facebook Comments ...